صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

3 سایت خبری پرفروش رپورتاژ آگهی

تبلیغات همواره یکی از مهمترین بحث هایی است برندها و شرکت ها را درگیر خود می کند، این بحث روش های مختلفی دارد.که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد. اما یکی از روش های کلی و خوب تبلیغات این است که به صورت غیر مستقیم از محصول و برند گفته شود که رپورتاژ آگهی و خبری این نوع تبلیغات را داراست.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

یک مقاله تحت عنوان خلاصه از خدماتی که در یک سایت انجام میدهند و بطور غیر مستقیم در سایز سایت های باکیفیت و معتبر انتشار پیدا میکند. اینکار باعث رشد و افزایش ترافیک و افزایش لینک های خارجی در سایت مقصد میشود که موجب رتبه بالاتری در گوگل دست پیدا کند.

 

رپورتاژ خبری چیست؟

تحت عنوان یک مطلب خبری و غیر مستقیم جهت معرفی یک خبر تبلیغاتی پرداخته میشود. در واقع به طور مستقیم از محصول تعریف نمی کنیم. بلکه همانطور که در اسم این اصطلاح وجود دارد رپورتاژ خبری یک گزارش خبری است. اما گزارشی که هدفمند و در زیرلایه های خود سعی دارد ذهن مخاطبان را به سمت محصول و برند مورد نظر بکشد.

 

تفاوت رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری چیست؟

رپورتاژ خبری فقط در خبـرگزاری ها و سایت های خبری نوشته می شود و رپورتاژ آگهی را می توان در هر سایتی دید.

 

 

مزایای انتشار رپورتاژ آگهی و خبری چیست؟

دائمی بودن این نوع آگهی

مقاله رپورتاژ اختصاصی است که به هیچ عنوان امکان اسپم در گوگل نخواهد بود

رشد 100% رتبه و کلمات در گوگل و بهبود سئو سایت

معرفی در سایت های پربازدید و برند ایران در این نوع آگهی میتوان انتشار داد.

رونق کسب و کار شما در سایت های با کیفیت که به سایت شما اعتبار خواهد داد.

 

 

آیا رپورتاژ آگهی یا خبری برای رشد کلمات سایت در گوگل موثر است؟

بله، در واقع بهترین حالت برای افزایش رتبـه سایت دریافت بک لینک و رپورتاژ آگهی است که به شما کمک میکنه تا لینک های خارجی دامین شما بالا بره و این باعث افزایش سرعت ایندکس مطالب کمک میکنه هر چی تعداد لینک بالاتر باشه کیفیت دامین و قدرت صفحه یا دامین اتوریتی اون سایت بیشتر است. البته برای خرید بک لینک حتما با مشاورین سایت جهت راهنمایی در ارتباط باشید. برای تهیه ی رپورتاژ چون از یک مقاله اختصاصی سایت تون معرفی میشه شما در ماه میتونید از چندین سایت خبرگزاری های پربازدید برای دریافت رپورتاژ استفاده نمایید. فقط باید مقاله و عنوان تکراری نباشد. حتما سعی کنید از مطلب یونیک، خوانا و سئـو شده از نظر گوگل تولید محتوا انجام و انتشار دهید.

 

بهترین زمان انتشار رپورتاژ آگهی در سایت ها چه ساعاتی است؟

انتشار آگهی در سایت های خبرگزاری پرترافیک ساعات پرخبر روز یا آپدیت هر سایت بستگی دارد. ولی پیشنهاد ما در ساعات 21 شب یـا 11 ظهر صورت گیرد که بیشترین ترافیک و بازدید سایت ها در این زمان ها است.

 

آیا درج رپورتاژ آگهی در سایت های خبرگزاری که با موضوع سایت مشتری یکسان نیست مشکلی ندارد؟

خیر، برای انتشار رپورتاژ بدون شک هیچ مشکلی برای سایت طرف بوجود نمیاد. دلیل اصلی اینکه این آگهی از مقاله اختصاصی میاد و هر کاربر در آن از توضیحات و خدمات سایت خود معرفی خواهد کرد و در آن مقاله چند لینک مهم به سایت مقصد جایگذاری میشود که بیشترین بازدهی را در این کلمات در گوگل دریافت میکند.

 

 

 

3 سایت خبری پرفروش رپورتاژ آگهی کدامند؟

 

1: خبرگزاری ایسنا

سایت ایسنا به عنوان اولین سایت خبری جمهوری اسلامی ایران شناخته می شود که دارای یک هویت دانشجویی است. این خبرنگاری که هدف اصلی آن ارائه اخبار شفاف، دقیق و بروز بوده در سال 1378 به رسمیت شناخته میشود.

 

خبرگزاری ایسنا از نظر سئو چگونه است؟

یکی از مزیت های اصلی داشتن یک رپورتاژ خوب، داشتن یک وب سایت قدرتمند تبلیغ کننده از نظر سئو می باشد که وب سایت ایسنا با داشتن فعالیت بسیار طولانی دارای ارزش دامنه ای و ارزش صفحه ای بسیار بالایی می باشد که سبب می شود، شما بتوانید با خیال راحت و بدون مشکل در آن اقدام به تبلیغات نمایید. وب سایت ایسنا به دلیل داشتن رنک بسیار خوب چه در موتور جستجوگر گوگل و چه در الکسا، میتواند نشان دهد که محل مناسبی برای ایجاد یک رپورتاژ می باشد.

 

آنالیز سئوی سایت ایسنا isna.ir

 

آدرس سایت www.isna.ir
پیج اتوریتی 66
دامین اتوریتی 89
عمر دامنه 21 سال
ضریب اعتماد 8/66
بک لینک الکسا 
17,700
رتبه الکسا  زیر 55 ایران 
ایندکس گوگل 6,700,000
اسپم اسکور 4%
 

2: خبرگزاری تسنیم

خبرگزاری تسنیم با در نظر گرفتن دو حوزه‌ی وسیع کاری در داخل و خارج کشور تلاش دارد اهداف خود را در جهت آگاهی از خبر ها به کاربران سایت منتقل کند. تسنیم با عمر 8 سال فعالیت در حوزه خبری توانسته کاربران زیادی و ترافیک بالای برای سایت خود جلب کند.

 

آنالیز سئوی سایت تسنیم tasnimnews.com

آدرس سایت www.tasnimnews.com
پیج اتوریتی 67
دامین اتوریتی 84
عمر دامنه 8 سال
ضریب اعتماد 8/11
بک لینک الکسا 
7,600
رتبه الکسا  زیر 65 ایران 
ایندکس گوگل 3,650,000
اسپم اسکور 13%
 

3: خبرگزاری عصرایران

سایت عصر ایران یکی از وب سایت های ایرانی بسیار معتبر و به روزی است و با ورود به این وب سایت اینترنتی از دنیای اخبار در اطراف خود خبر دار شوید. عصر ایران با 14 سال فعالیت در حوزه ی خبری رتبه و ترافیک بالایی در ایران دارد.

 

آنالیز سئوی سایت عصرایران asriran.com

آدرس سایت www.asriran.com
پیج اتوریتی 66
دامین اتوریتی 58
عمر دامنه 14 سال
ضریب اعتماد 8/60
بکلینک الکسا 
16,600
رتبه الکسا  زیر 23 ایران 
ایندکس گوگل 1,000,000
اسپم اسکور 31%


3 سایت خبری معتبر و برند ایران جهت انتشار رپورتاژ آگهی سایت شما که با بیشترین بازدهی برای ارتقا رتبه و کلمات در گوگل کاربرد و تاثیر دارند. سایت های دیگر هم هستند اما ما از بخش خبری به این 3 سایت معتبر و طبق نتایج مشتریان بک لینکا آنالیز و معرفی کردیم.چطوری مشاوره از سایت شما دریافت کنیم؟

مشاوره و آنالیز رایگان برای تمامی دوستان انجام خواهد شد. برای سایت های تازه تاسیس و قدمت دار با شماره همراه سایت در ارتباط باشید. سپاس از همراهی شمامشـاوره رایگـان و خریـد سـریـع رپـورتـاژ خبــری

https://rozup.ir/view/3152200/Whatsapp-Backlinka-IR.jpghttps://rozup.ir/view/3152199/Telegram%20-Backlinka-IR.jpg

 

 تنظیم شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️