صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir

رپورتاژ آگـهی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان

امروزه تجارت الکترونیک در دنیای اینترنت بیش از پیش شده است و همه‌ی افرادی که از طریق یک سایت به کسب درآمد می‌پردازند، نیازمند روش‌هایی هستند تا با استفاده از آن بتوانند به معرفی یا فروش بیشتر کسب و کار یا محصولات‌شان بپردازند. در این میان ثبت رپورتاژ یکی از روش‌هایی است که بیشترین تأثیر را در گسترش و معرفی یک محصول یا خدمات دارد. درج رپورتاژ برای صاحبان سایت از روش‌هایی محسوب می‌شود که در پیشرفت سایت‌شان بسیار موثر خواهد بود به طوری که به طور قطع می‌توان عنوان کرد که این روش از دیگر روش‌های شناساندن خدمات یک سایت ارزنده‌تر است.

با این حال باید در نظر گرفت که هر سایتی نمی‌تواند بعنوان یک سایت مبدأ برای درج رپورتاژ آگهی انتخاب شود. پر واضح است که یک سایت باید دارای ویژگی‌های مناسبی باشد تا بتواند از آن بعنوان یک سایت با اعتبار به جهت ثبت رپورتاژ آگهی استفاده کرد. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص یکی از سایت‌های نام‌آشنا که به طور حتم حتی از طریق گیرنده‌های تلویزیونی نیز با نام آن روبرو شده‌اید، صحبت کنیم، چرا که این سایت تمامی ویژگی‌های مناسب برای درج رپورتاژ آگهی را دارد. سایت مدنظر ما برای این مقاله وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان است.

 

 

بیوگرافی و عمر سایت باشگاه خبرنگاران جوان

اگر سری به سایت باشگاه خبرنگاران جوان بزنید، خواهید دید که این سایت در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کند که از جمله مهمترین آنها می‌توان به بخش‌هایی نظیر سیاسی، بین الملل، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی اشاره کرد. این موضوع می‌تواند نقطه‌ی عطفی برای سایت‌هایی باشد که در این زمینه‌ها مشغول به فعالیت هستند، چرا که به راحتی می‌توانند از ثبت رپورتاژ آگهی در این سایت بهره ببرند. گفتنی است که سایت باشگاه خبرنگاران جوان سابقه‌ای نسبتاً طولانی در دنیای وب دارد و تأسیس آن تقریباً به سال 1387 بر می‌گردد و همانطور که ملاحظه می‌کنید، قدمت بسیار خوبی دارد. ضمن اینکه این سایت از همان ابتدا در شبکه‌های گسترده‌ی مجازی نیز فعالیت داشته است و اصلاً همین امر سبب پیشرفت فوق العاده‌ی این سایت در میان عموم شده است.

تقریباً به جرأت می‌توان گفت که تمامی خبرهای روز دنیا بلافاصله از طریق این وب‌سایت منتشر می‌شود و هیچ خبری از زیردست مسئولان این دست به راحتی رد نخواهد شد. به طور کلی هدف سایت باشگاه خبرنگاران جوان اطلاع‌رسانی به مردم در حیطه‌های مختلف عنوان شده است و همانطور که در سرتیترهای این سایت مشخص است، با استفاده از بسیاری از خبرنگاران جوان، تمامی بخش‌های این سایت پوشش داده می‌شود، حتی در تمامی استان‌های کشور خبرنگاران منسوب به این تیم حضور دارند تا به صورت لحظه‌ای بتوانند تمامی اخبار مهم را با سرعت فوق العاده‌ای منتشر کنند.

از توضیحات کوتاه در خصوص این وب‌سایت که بگذریم باید مواردی را بررسی کنیم که به دلایل مناسبی برای درج رپورتاژ در این سایت تبدیل شده‌اند. اگر شما هم قصد دارید کسب و کار خود را در باشگاه خبرنگاران جوان تبلیغ کنید، بهتر است ویژگی‌های درج آگهی در این سایت را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ویژگی های درج آگهی رپورتاژ در باشگاه خبرنگاران جوان

یک سایت باید چندین ویژگی مهم برای درج رپورتاژ داشته باشد. شاید اولین موردی را که بهتر است بررسی کنیم، به رنکینگ الکسای آن مربوط باشد. به طور حتم سایت الکسا بر اساس بازدیدکنندگان و کلیک‌هایی که بر روی کلیه‌ی لینک‌های یک سایت می‌شود، رتبه‌ای را برای آن لحاظ می‌کند که در این رابطه برای سایت باشگاه خبرنگاران جوان رتبه بسیار مناسب 53 را در نظر گرفته است که این امر نشان می‌دهد این وب‌سایت محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد. از طرف دیگر الکسا رتبه جهانی این وب‌سایت را 1377 نشان می‌دهد که این دو موضوع نشان‌دهنده‌ی مناسب بودن این سایت برای درج رپورتاژ آگهی است.

از دیگر ویژگی‌هایی که یک سایت را برای ثبت رپورتاژ تأیید می‌کند تعداد ورودی‌های روزانه به مطالب سایت است. اگر در جستجوگر گوگل مسائل مختلف در زمینه‌های گوناگون را جستجو کنید، مشاهده خواهید کرد که یکی از سایت‌هایی که در رتبه‌های ابتدایی گوگل قرار دارد، باشگاه خبرنگاران جوان است و این موضوع یعنی به طور روزانه تعداد افراد زیادی به این سایت مراجعه می‌کنند.

همچنین زمانی که یک رپورتاژ در این وب‌سایت درج می‌شود برای حداقل یک روز در ابتدای خبرها نگه داشته می‌شود که این موضوع سبب خواهد شد تا کسب و کار و خدمات شما به افراد بیشتری نمایش داده شود. از طرفی از آنجایی که سایت باشگاه خبرنگاران جوان معروف است و اکثر افراد آن را می‌شناسند برای افزایش محبوبیت سایت‌تان بسیار موثر خواهد بود.

 

 

رپورتاژ سایت خبرنگاران جوان چه کمکی برای ارتقا رتبه سایت شما انجام می‌دهد؟

پر واضح است زمانی که یک رپورتاژ در سایت‌های با اعتبار مانند باشگاه خبرنگاران جوان به ثبت برسد، شاهد روانه شدن آی پی‌های یکتا به سایت‌ مبدأ خواهیم بود و این موضوع می‌تواند شاخک‌های ربات‌های گوگل را تیز کند. همانطور که می‌دانید افزایش ورودی به یک سایت در نتیجه افزایش رتبه سایت را در پی خواهد داشت. حال فرض کنید که رپورتاژتان قرار است برای همیشه در یک سایت پربازدید مانند باشگاه خبرنگاران جوان باقی بماند. در این صورت فکر می‌کنید نتایج کوتاه مدت و بلند مدت این اتفاق چه می‌تواند باشد؟ مطمئناً هر چه باشد می‌تواند به رشد سایت‌تان کمک شایانی کند.

البته باید در نظر داشته باشید که ارتقای رتبه یک سایت یک شنبه اتفاق نمی‌افتد و حداقل یک ماه پس از بارگزاری رپورتاژ به زمان نیاز دارد اما می‌توانیم این نوید را به شما عزیزانی که خواهان افزایش رتبه سایت خود هستید بدهیم؛ و آن اینکه به دلیل ارزشمند بودن سایت خبرنگاران جوان از دید گوگل، کار ارتقاء رتبه سایت‌تان با سرعت بیشتری انجام می‌شود و این مزیت محرکی برای دوستداران ثبت رپورتاژ در سایت‌های بزرگ خواهد بود. ضمناً توصیه می‌کنیم که برای بیشتر دیدن در رپورتاژ این سایت از مطالب مفید استفاده نمایید تا شانس کلیک بر روی محتوای‌تان بیشتر شود.

به طور کلی استفاده از سایت‌هایی که بیشتر شناخته شده هستند، نتایج فوق العاده‌ای را بر روی رشد کلی سایت بخصوص رشد در رتبه‌ی آن خواهند داشت. اگر شما هم قصد دارید یک رشد ایده‌آل را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم که حتماً از درج رپورتاژ یـا بکلینک دائمی در سایت باشگاه خبرنگاران جوان استفاده نمایید.

 https://rozup.ir/view/3297154/Javan%20-%20Backlinka-IR%20(1).jpg

آنالیز سئوی سایت باشگاه خبرنگاران جوان www.yjc.ir

www.yjc.ir  
پیج اتوریتی 66
دامین اتوریتی 85
عمر دامنه 12
ضریب اعتماد 8/58
بک لینک الکسا  16,100
رتبه الکسا  زیر 60 ایران
ایندکس گوگل  4,500,000
اسپم اسکور  43%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در باشگاه خبرنگاران جوان

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ باشگاه خبرنگاران
هزینه رپورتاژ آگهی 1/480/000 تومان

 سفارش درج آگهی رپورتاژ در باشگاه خبرنگاران جوان. آی آر

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️