صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی پرشین تولز persiantools.com

انتشار رپورتـاژ آگهی در سایت پرشین تولز

استفاده از یک رپورتاژ مناسب گامی موثر برای پیشرفت یک سایت خواهد بود. اما برای بکار بردن یک رپورتاژ باید به دو اصل مهم توجه کرد. ابتدا اینکه باید در نوشتن آن، تمامی اصول تأثیرگذار بر خواننده را رعایت کرد و در وهله‌ی بعدی باید به انتخاب یک سایت مناسب، آن هم از همه لحاظ اقدام کرد تا بدین صورت بتوان از ثبت یک رپورتاژ در یک وب‌سایت، نهایت استفاده را برد. اما سوال مهمی که در حال حاضر ممکن است ذهن‌تان را مشغول کرده باشد، نحوه پیدا کردن سایت معتبر برای درج رپورتاژ باشد.

معمولاً اگر بخواهید یک سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی در نظر بگیرید، به چه المان‌هایی توجه می‌کنید؟ شاید اولین موردی که بررسی می‌کنید، سابقه‌ی سایت باشد. ما هم نظر شما را تأیید می‌کنیم اما در نظر داشته باشید که همه‌ی سایت‌های باسابقه گزینه‌ی مناسبی برای درج رپورتاژ آگهی نخواهند بود و در این‌باره باید تمامی المان‌های مناسب را در نظر گرفت. حال اگر در حال حاضر قصد دارید به انتشار رپورتاژ آگهی یا بک لینک دائمی در سایت‌های باکیفیت بپردازید، ما در این مقاله پیشنهاد ویژه‌ای برایتان داریم.

 

 

بیوگرافی و عمر سایت پرشین تولز

احتمالاً اگر صاحب یک سایت باشید، تا به حال نام سایت پرشین تولز را شنیده‌ و از امکانات فوق العاده‌ی آن که در اختیار کاربران یا وب‌مستران قرار داده است بهره برده‌ باشید. این سایت از سال 1380 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و از همان ابتدا چشم‌اندازهای شگرفی را در سر می‌پروراند. پرشین تولز خدمات خود را در خصوص ارائه سرویس‌های مربوط به اینترنت آغاز کرد که از جمله می‌توان به میزبانی وب، ثبت دامنه و خدماتی از این دست اشاره کرد. گفتنی است که در حال حاضر پرشین تولز به صورت 24 ساعت خدمات فنی بسیاری را به هزاران سایت فارسی زبان ارائه می‌دهد. این سایت دارای یک انجمن گفتگو نیز می‌باشد که به صورت روزانه پذیرای هزاران نفر از مدیران وب‌سایت‌ها یا افراد عادی است. هدف از ایجاد این انجمن تبادل اطلاعات در نظر گرفته شده است و اگر سری به انجمن گفتگوی پرشین تولز بزنید، مشاهده خواهید کرد که افراد زیادی در پی کسب اطلاعات از یکدیگر هستند. ناگفته نماند که انجمن پرشین تولز از قوانین خاصی پیروی می‌کند که باعث شده است تا نظم بسیار خوبی حاکم آن باشد.

 

 

کاربرد اصلی انجمن پرشین تولز

انجمن پرشین تولز از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است و به طور کلی می‌توان گفت که این انجمن در اکثر موضوعات روز، فعالیت می‌کند اما مهمترین بخش‌هایی که در این انجمن بیشترین کاربر فعال را دارد می‌توان به برنامه‌نویسی و طراحی وب، اینترنت و شبکه، کامپیوتر، موبایل و تبلت و همچنین تکنولوژی اشاره کرد. البته بخش‌های متفرقه‌ی دیگری نیز مانند فرهنگ و هنر، اقتصاد و سبک زندگی نیز وجود دارد که شاید به نسبت بخش‌های دیگر کمتر بازدید کننده داشته باشد. با این حال می‌توانیم ادعا کنیم که در هر یک از بخش‌های عنوان شده فعالیت‌های مهمی در حال انجام است و کاربران به تبادل اطلاعات با یکدیگر مشغول‌اند.

اما شاید بتوان ویژگی و یا کاربرد اصلی انجمن پرشین تولز را به بخش بازارچه‌ی آن مربوط دانست. این بخش در این انجمن به این صورت است که اگر هر کاربر محصولی را برای فروش داشته باشد، می‌تواند آن را با ذکر مشخصات و قیمت در معرض دید علاقمندان قرار دهد. چهار بازارچه‌ی موبایل، محصولات اینترنتی، کامپیوتر و صوتی تصویری از جمله بازارچه‌های مهم این انجمن محسوب می‌شوند که کاربران به صورت روزانه در تلاش برای تهیه محصولات مورد نظر خود هستند. توجه داشته باشید به دلیل آنکه سایت پرشین تولز با اهداف ارائه خدمات به وبمستران عزیز راه‌اندازی شده است، بیشترین بخش فعال در این انجمن به قسمت خدمات وبمستری بر می‌گردد. با این حال به صورت کلی انجمن پرشین تولز به فضایی برای تبادل اطلاعات تبدیل شده است که به صورت روزانه افزایش کاربران آن نیز قابل توجه خواهد بود.

 

 

ویژگی های درج آگهی رپورتاژ در انجمن پرشین تولز

همانطور که عرض کردیم انجمن پرشین تولز به صورت روزانه شاهد روانه شدن آی پی‌های یکتا در بخش‌های مختلف انجمن است که این موضوع نشان از محبوبیت این سایت می‌دهد. زمانی که این انجمن را برای درج رپورتاژ انتخاب می‌کنید باید بدانید که همین ویژگی می‌تواند قدم بزرگی را برای پیشرفت سایت‌تان بردارد. در واقع کمتر سایتی وجود دارد که دارای بازدیدکنندگان واقعی باشد. پس توصیه می‌کنیم که برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت پرشین تولز تردیدی از این لحاظ نداشته باشید.

ضمن اینکه جایگاه این انجمن از نگاه سایت الکسا نیز بسیار ویژه است. در حال حاضر رتبه انجمن پرشین تولز در بین سایت‌های ایرانی 292 است که نشان می‌دهد که مدیران این سایت طبق برنامه‌ای که برای پیشرفت سایت‌شان در نظر داشتند، پیش رفته‌اند. این در حالی است که رتبه جهانی این انجمن نیز در حدود 9 هزار است که رتبه قابل قبولی خواهد بود.

همچنین زمانی که یک رپورتاژ در انجمن پرشین تولز منتشر می‌شود، باید انتظار این را داشته باشید که کلیک‌های بسیاری از سوی کاربران این انجمن بر روی لینک‌های متن رپورتاژتان شود، چرا که همانطور که گفتیم آی پی‌های یکتای روزانه در این سایت آنقدر زیاد است که حتی با کلیک کردن بر روی لینک‌های ورودی به سایت‌تان، الگوریتم‌های گوگل را نیز حساس کنند تا بیشتر به سایت‌تان اهمیت دهند. پس اگر از لحاظ ورودی آی پی نیز دچار تردید هستید، باید عرض کنیم که طبق تجربه مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

 

 

افـزایش رتبه سایت با انتشار رپورتاژ در پرشین تولز

با ثبت رپورتاژ و دائمی بودن آن در انجمن پرشین تولز می‌توانید امیدوار باشید که در مدت کوتاهی به یک رشد مناسب دست یابید. بسیاری از سایت‌هایی که به ثبت رپورتاژ می‌پردازند فقط به صورت ماهانه یا حداکثر 6 ماهه رپورتاژ را در سایت نگهداری می‌کنند که این موضوع نه تنها برای مدیران وب‌سایت‌ها سودی ندارد، بلکه بعد از برداشتن رپورتاژ مشکلاتی نظیر افت شدید را به سایت درخواست کننده رپورتاژ تحمیل می‌کنند. اما انجمن پرشین تولز رپورتاژ ثبت شده‌تان را برای همیشه در سایت نگه خواهد داشت که این موضوع سبب بهبود رتبه سایت در بلند مدت خواهد شد.

ضمن اینکه از دیگر ویژگی‌هایی که ثبت رپورتاژ در انجمن پرشین تولز دارد این است که برای حداقل 24 ساعت رپورتاژ ثبت شده در بالاترین عنوان انجمن نگهداری می‌شود که این موضوع به هر چه بیشتر دیده شدن خدمات‌ یا محصولات‌تان کمک خواهد کرد.

به طور کلی استفاده از سایت‌هایی که در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و حتی به صورت روزانه تعداد این افراد نیز افزایش می‌یابد، به خوبی می‌توانند در به ثمر رسیدن ثبت یک رپورتاژ آگهی به دارندگان و مدیران سایت‌ها کمک کنند. انجمن پرشین تولز نیز از جمله سایت‌هایی محسوب می‌شود که وبمستران عزیز می‌توانند با خیال راحت و البته با یک قیمت مناسب بهترین نتیجه را از ثبت و انتشار رپورتاژ آگهی بگیرند.

 

 

خرید رپورتاژ دائمی پرشین تولز از بک لینکا

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص ویژگی‌های سایت پرشین تولز چنانچه خواهان انتشار رپورتاژ آگهی در این سایت هستید، توصیه می‌کنیم که خرید خود را بوسیله‌ی سایت بک لینکا که ارتباطی خوبی با این سایت دارد نهایی کنید. از جمله ویژگی‌های خرید رپورتاژ پرشین تولز از بک لینکا ارائه تخفیفات ویژه است که مسلماً بعنوان یک وبمستر علاقه‌ای به از دست دادن آن نخواهید داشت. برای ثبت سفارش کافی است که با راه‌های ارتباطی قرار داده شده با همکاران ما در سایت بک لینکا ارتباط برقرار کنید.

 https://rozup.ir/view/3299551/PersianTools%20-%20Backlinka-IR%20(1).jpg

آنالیز سئو سایت پرشین تولز www.persiantools.com

www.persiantools.com  
پیج اتوریتی 52
دامین اتوریتی 39
عمر دامنه 19
ضریب اعتماد 6/88
بک لینک الکسا  1,200
رتبه الکسا  زیر 300 ایران
ایندکس گوگل  362,000
اسپم اسکور  2%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در انجمن پرشین تولز

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 4 لینک فالو
نمونه رپورتاژ پرشین تولز
هزینه رپورتاژ آگهی 650/000 تومان

 ارتباط سریع جهت سفارش آگهی رپورتاژ در پرشین تولز.کام

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️