صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی دانا dana.ir

خرید رپورتاژ آگهی دانا dana.ir

انتشار رپـورتاژ آگهی در سایت دانا

هدف تمامی وبمستران از راه‌اندازی سایت، کسب درآمد است که برای این منظور باید سایت‌شان را به یک جایگاه معقول برسانند. در گذشته روش‌های اصولی کمتری برای کمک به سایت‌ها جهت ارتقا رتبه وجود دارد و برای حصول نتیجه‌ی اندک مواردی که باید مورد استفاده قرار می‌گرفت نیز نیاز به صبر و شکیبایی زیادی بود. اما رفته رفته با به‌روزتر شدن الگوریتم‌های گوگل و ارائه راه‌حل‌های مناسب از طرف مدیران این موتور جستجو، راه پیشرفت سایت‌ها نیز هموارتر شد. از این رو در حال حاضر از راه‌هایی مانند استفاده از درج بک لینک و یا رپورتاژ به آسانی می‌توان برای رسیدن به مراتب بالاتر استفاده کرد.

اما باید در نظر داشت که انجام هر یک از موارد عنوان شده بدون فکر و بررسی کارشناسی، منجر به پسرفت و حتی شکست می‌شود. برای مثال اگر قصد بکارگیری از رپورتاژ دارید باید سایت‌هایی را مورد بررسی قرار دهید که از هر لحاظ دارای شرایط مناسبی هستند و سپس بعد از آنکه به یقین رسیده‌اید که می‌تواند به پیشرفت‌ سایت‌تان کمک کند از آن استفاده کنید. از جمله سایت‌هایی که تقریباً مدیران اکثر سایت‌ها به راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توانند از آن بعنوان ثبت رپورتاژ استفاده کنند، سایت‌های خبری هستند که در حال حاضر می‌توان از سایت دانا بعنوان یکی از انتخاب‌های خوب در این خصوص نام برد.


بیوگرافی و عمر سایت دانا

سایت‌های خبری مانند دانا معمولاً در حوزه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند و هدف کلی این‌گونه از سایت‌ها انتشار اخبار بدون کم و کاست است. سایت دانا نیز مدت‌هاست فعالیت خود را در زمینه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگ و هنر، ورزشی و حتی بازار ایران آغاز کرده است و در این مدت توانسته است بازخوردهای مناسبی را از کاربران دریافت کند. از ویژگی‌های بسیار مناسب سایت خبری دانا پوشش کلیه‌ی خبرهای دسته اول ایران و جهان که بلافاصله پس از انتشار رسمی خبر، آن را به اطلاع عموم می‌رساند.

از ویژگی‌های این تیم خبری دارا بودن متخصصین امر در هر یک از حوزه‌های عنوان شده است تا تمامی خبرها به صورت کامل و بدون هیچ دستکاری و کم و کاستی به اطلاع عموم برسد. در نظر داشته باشید که در حال حاضر طبق نظرسنجی‌های انجام شده سایت خبری دانا از جمله سایت‌های پوشش خبری در ایران است که موفق به کسب رضایت حداکثری بازدیدکنندگان خود شده است. حال که با شمایلی از سایت دانا آشنا شده‌اید تا انتها ما را همراهی کنید تا دلایل درج انتشار رپورتاژ آگهی در این سایت را نیز بررسی کنیم.


ویژگی های تبلیغات رپورتاژ در سایت دانا

برای اینکه یک سایت مانند سایت دانا را برای درج رپورتاژ انتخاب کنیم، در درجه اول باید به رتبه‌بندی آن توجه کرد. در واقع هر چه رتبه‌ی یک سایت از لحاظ گوگل در شرایط مطلوب‌تری باشد، انتخاب آن برای انتشار رپورتاژ منطقی‌تر خواهد بود. در حال حاضر با توجه به آمارهایی که می‌توان از سایت الکسا دریافت کرد، رتبه‌ی سایت دانا در بین سایت‌هایی ایرانی در حدود 612 است و این رتبه برای کلیه‌ی سایت‌های جهان نیز به حداکثر 20 هزار می‌رسد. این رتبه‌ها نشان می‌دهد که آی پی‌های یکتای روزانه وارد شده به سایت دانا بسیار زیاد است و با توجه به اینکه یکی از ملاک‌های ثبت رپورتاژ در سایت‌ها تعداد کاربران فعال آن است، می‌توان گفت که سایت خبری دانا از این لحاظ نمره قبولی گرفته است.

از طرف دیگر زمانی که قرار است رپورتاژی در یک سایت درج شود، جایگاه درج آن از اهمیت بسزایی برخوردار است. برای سایت خبری دانا رپورتاژ درج شده در ابتدای مطالب خواهد بود که این موضوع به بیشتر دیده شدن رپورتاژ کمک خواهد کرد. ضمن اینکه سایت دانا به مدیران وب‌سایت‌ها این اجازه را داده است که در متن رپورتاژ از حداقل 3 لینک و چند تصویر استفاده کنند تا تأثیرگذاری رپورتاژ بیش از پیش باشد. ضمناً در نظر بگیرید که رپورتاژ ثبت شده در سایت دانا برای همیشه باقی خواهد ماند. این مسئله سبب خواهد شد که در بلند مدت نتایج بسیار شگفت انگیزی از لحاظ افزایش رتبه بدست آید.


درج رپورتاژ در خبرگزاری دانا بیشتر برای کدام وب سایت ها موثر است؟

همانطور که گفتیم سایت دانا در اکثر موضوعات روز دنیا فعالیت می‌کند و این موضوع خبر خوبی برای مدیران وب‌سایت‌هاست چرا که می‌توان گفت اکثر مدیران که سایت با موضوعات مختلف دارند، به راحتی می‌توانند از سایت دانا بعنوان یک سایت مناسب برای ثبت رپورتاژ استفاده کنند. تأثیرگذاری هم‌موضوع بودن سایتی که از آن بعنوان درج رپورتاژ استفاده می‌شود یکی از مسائل روز سئو محسوب می‌شود که باید آن را در نظر گرفت. به همین دلیل اگر قصد انتشار رپورتاژ در سایت‌ها دارید، حتماً با سایت‌هایی کار کنید که از لحاظ محتوایی و موضوعی هم‌تراز با وب‌سایت‌تان باشند. لذا با این تفاسیر می‌توان گفت سایت‌هایی که در زمینه‌های مانند سیاسی، اقتصادی، بازار، ورزشی، اجتماعی و غیره فعالیت می‌کنند، می‌توانند از امکان درج آگهی رپورتاژ در سایت دانا استفاده کنند.

البته ناگفته نماند که اگر سایت‌هایی غیر موضوعات عنوان شده دارید، باز هم می‌توانید از سایت دانا برای درج رپورتاژ استفاده کنید، هر چند باید این موضوع را در نظر بگیرید که شاید بازدهی حداکثری را دریافت نکنید اما با توجه به سایت دانا از اعتبار خوبی نزد گوگل برخوردار است، اثربخشی لازم را برای پیشرفت کلیه‌ی سایت‌ها خواهد گذاشت.


خرید رپورتاژ دائمی دانا از آژانس تبلیغاتی بک لینکا

حال که با شرایط سایت‌ خبری دانا آشنا شده‌اید شاید تصیم گرفته‌ باشید که از خدمات رپورتاژ این سایت استفاده کنید. البته کار درست آن است که یک بار هم که شده چنین خدماتی را دریافت کنید تا طعم مزیت‌های استفاده از آن را چشیده باشید. در هر حال برای آنکه بتوانید از این مجموعه خرید کنید، توصیه می‌کنیم به آژانس تبلیغاتی بک لینکا مراجعه کنید. گفتنی است که بک لینکا بعنوان واسط مدیران سایت با مجموعه سایت دانا فعالیت می‌کند که اگر از این طریق اقدام به خرید رپورتاژ کنید از مزیت‌های زیر برخوردار خواهید شد:

  • قیمت ارزان‌تر نسبت انتشار رپورتاژ آگهی در سایت دانا نسبت به اقدام مستقیم.
  • ثبت رپورتاژ در بازه‌ی زمانی بسیار کوتاه.

در هر صورت برای هر گونه ارتباط با آژانس تبلیغاتی بک لینکا کافی است که با استفاده از راه‌های قرار داده شده با مدیریت این تیم در تماس باشید تا شما در امر خرید رپورتاژ آگهی از سایت دانا راهنمایی کنند.

https://rozup.ir/view/3335113/Dana-IR%20--%20Backlinka-Ir%20(1).jpg

آنالیز سئو سایت دانا www.dana.ir

www.dana.ir  
پیج اتوریتی 56
دامین اتوریتی 39
عمر دامنه 5
ضریب اعتماد 7/35
بکلینک الکسا  2800
رتبه الکسا  زیر 650 ایران
ایندکس گوگل   1,690,000
اسپم اسکور  20%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در دانا

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ سایت دانا
هزینه رپورتاژ آگهی 500/000 تومان

 ارتباط جهت سفارش آگهی رپورتاژ در دانا.آی آر

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️