صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی کلیک click.ir

رپورتاژ آگـهی در رسانه کلیک

زمانی که صحبت از رشد وب سایت‌های امروزی می‌شود صاحبان کسب و کارهای تجاری باید بدانند که استفاده از ترفندهای سئو می‌تواند برای رشد وب سایت بسیار مؤثر باشد. یکی از روش‌های افزایش رتبه سایت استفاده از تبلیغات رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از شیوه‌های مفید برای افزایش بازدید و رتبه وب سایت‌های مختلف است که در سال‌های اخیر مورد توجه مدیران قرار گرفته است. این شیوه توسط موتورهای جستجو دارای اهمیت بوده و به عنوان یک شیوه اصولی شناخته می‌شود. موتورهای جستجو نظیر گوگل به وب سایت‌های معتبر که دارای چارچوب مشخص باشد رتبه مناسبی می‌دهند که این امر باعث می‌شود تا مدیران کسب و کارهای تجاری برای درج رپورتاژ آگهی خود به دنبال وب سایت‌های مطرح و قدرتمند باشند. برای موتورهای جستجو نظیر گوگل مهم است که لینک سازی انجام شده در وب سایت‌های مرتبط انجام شود. در واقع نتیجه این کار می‌تواند تأثیر دو چندانی بر روی کیفیت لینک‌های ورودی و خروجی داشته باشد.

 

بیوگرافی و عمر سایت کلیک

یکی از وب سایت‌های مطرح در زمینه فناوری و اطلاعات وب سایت کلیک است که با داشتن سابقه چند ساله توانسته است رتبه بسیار خوبی را در موتورهای جستجو نظیر گوگل کسب نماید. دسته بندی‌های متنوع رسانه کلیک باعث شده است تا دامنه کلمات وب سایت افزایش پیدا کرده و این رسانه در اکثر کلمات مهم در صفحه اول گوگل قرار دارد. برای افراد مهم است که بتوانند با شناخت مناسب نسبت به خرید رپورتاژ آگهی اقدام نمایند. رسانه کلیک به صورت روزمره دارای بازدیدکنندگان زیاد است که این امر باعث می‌شود تا تاثیر تبلیغات مرتبط دوچندان شود. اگر بخواهید در یک وب سایت خبری مناسب رپورتاژ آگهی خود را ثبت کنید می‌توانید از رسانه کلیک دیدن کنید.

 

اهمیت درج رپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر

رپورتاژ آگهی به عنوان یک شیوه تبلیغات خبری است که در سال‌های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد سئوکار قرار گرفته است. رپورتاژ آگهی به عنوان یک اطلاعیه در سایت میزبان عمل کرده و با توجه به این که ظاهر خبری دارد توسط موتورهای جستجو نظیر گوگل به عنوان لینک‌های مفید شناخته می‌شود. درج رپورتاژ آگهی اگر در یک وب سایت معتبر و مرتبط باشد تأثیر دوچندان دارد. مدیران امروزی برای این که بتوانند در رقابت با سایر وب سایت‌های مشابه قرار داشته باشند باید بتوانند رپورتاژ آگهی خود را در یک وب سایت معتبر قرار دهند. شناخت وب سایت‌های معتبر و قدرتمند مهم است چرا که باعث می‌شود تا افراد بتوانند با صرف هزینه‌های مناسب نتیجه دلخواه را کسب کرده و رتبه سایت خود را در گوگل بهبود ببخشند. یکی از وب سایت‌های معتبر در زمینه درج رپورتاژ آگهی رسانه کلیک است که با داشتن طول عمر زیاد توانسته است رتبه مناسبی را در موتورهای جستجو نظیر گوگل کسب نماید. اگر به دنبال یک وب سایت فناوری و خبری هستید و می‌خواهید رپورتاژ آگهی خود را با تأثیر دو چندان ثبت کنید می‌توانید نگاهی به رسانه کلیک داشته باشید. در ادامه به معرفی این وب سایت می‌پردازیم.

 

 

ویژگی‌های درج آگهی در سایت کلیک

با بررسی رسانه کلیک می‌توان گفت که با وجود عمر دامنه مناسب این وب سایت، رنک داخلی و جهانی رسانه کلیک بسیار قابل توجه است. سایت کلیک دارای رتبه 756 ایران و 27 هزار جهانی است که به نسبت عمر فعالیت وب سایت، بسیار رضایت بخش است. اعتبار رسانه کلیک به گونه‌ای است که سایت‌های مرتبط و غیر مرتبط می‌توانند برای درج بک لینک دائمی و رسیدن به یک وضعیت ایده آل در موتورهای جستجو نظیر گوگل، سفارش تبلیغات آگهی خود را در این وب سایت ثبت نمایند. کدنویسی وب سایت کلیک به گونه‌ای است که کاملاً استاندارد بوده و طبق الگوریتم موتورهای جستجو است. در واقع ربات‌های بررسی کننده سئو از نظر گوگل به صورت مرتب به‌روزرسانی می‌شوند و سایت‌هایی می‌توانند در رقابت با دیگران در رتبه بهتری قرار بگیرند که بتوانند کدنویسی داخلی خود را بروز نگه دارند. وب سایت کلیک با داشتن مدیریت قوی توانسته است رتبه خوبی را در گوگل کسب نماید.

 

رپورتاژ سایت کلیک برای چه سایت‌های مناسب است؟

شاید به جرات بتوان گفت که قرارگیری رپورتاژ در سایت‌های مشابه و هم موضوع می‌تواند تأثیرگذاری بسیاری داشته باشد. در واقع افرادی که دارای سایت مشابه با رسانه کلیک هستند می‌توانند جهت درج رپورتاژ آگهی سفارش خود را به این مجموعه واگذار کنند. سایت کلیک دارای بازدیدکنندگان زیادی است که این امر به نوبه‌ی خود باعث افزایش مخاطبین سایت سفارش دهنده خواهد شد. رسانه کلیک به دلیل درج لینک اندک به عنوان یک سایت میزبانقوی و معتبر جهت قرارگیری رپورتاژ آگهی محسوب می‌شود. قرار گیری تبلیغات در وب سایت هم موضوع باعث می‌شود تا مخاطبان به راحتی جذب تبلیغات و رپورتاژ آگهی شده که این امر به نوبه‌ی خود باعث افزایش بازدید خواهد شد. موتورهای جستجو با مشاهده تبلیغات مرتبط با موضوع سایت میزبان، حساسیت کمتری به تبلیغات نشان داده که این امر به عنوان یک موضوع کلیدی محسوب می‌شود. اگر بخواهید رپورتاژ آگهی مؤثر ثبت کنید بهتر است نگاهی به رسانه کلیک داشته باشید.

 https://rozup.ir/view/3296390/Click%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئوی سایت کلیک www.click.ir

www.click.ir  
پیج اتوریتی 49
دامین اتوریتی 26
عمر دامنه 6
ضریب اعتماد 6/13
بکلینک الکسا  430
رتبه الکسا  زیر 800 ایران
ایندکس گوگل  51,100
اسپم اسکور  4%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در کلیک

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ کلیک
هزینه رپورتاژ آگهی 840/000 تومان

 سفارش درج آگهی رپورتاژ در سایت کلیک. آی آر

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️