صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید رپورتاژ آگهی الف alef.ir

رپـورتاژ آگهی در سایت الف

نوشتن یک رپورتاژ آگهی که نقش بسیار تعیین کننده‌ای در پیشرفت یک سایت دارد، از اهمیت بسزایی برخوردار است. اینکه متن رپورتاژ به چه شکل باشد می‌تواند تا حد زیادی درصد موفقیت دیده شدن رپورتاژ را تعیین نماید. اگر قصد به ثبت رساندن یک رپورتاژ در یک سایت معتبر دارید، قبل از هر چیزی بر روی متن آن کار کنید و بعد به سراغ انتخاب یک وب‌سایت با اعتبار جهت ثبت رپورتاژ بروید. ما در این مطلب با فرض اینکه متن مناسبی را انتخاب کرده‌اید، قصد داریم در خصوص یکی از وب‌سایت‌های محبوب ایران صحبت کنیم که استفاده از آن بعنوان سایتی که برای ثبت رپورتاژ دارای ویژگی‌های مناسبی است، پیشنهاد می‌شود.

به طور کلی استفاده از خدمات رپورتاژ سال‌هاست که در میان مدیران وب‌سایت‌ها متداول شده است و برای بهبود و بیشتر دیدن شدن خدمات و یا محصولات‌شان مورد استفاده قرار می‌گیرد. چه بسا سایت‌های زیادی وجود دارند که با استفاده از انواع رپورتاژ توانسته‌اند راه صد ساله را یک‌شبه طی کنند و در واقع به سرعت در میان آحاد مردم دیده شوند. پر واضح است که هر چه سایت و یا خدمات یک شرکت بیشتر در انظار عمومی باشد، درصد به موفقیت رسیدن‌شان بیشتر خواهد بود. ما در این مطلب می‌خواهیم در خصوص سایت الف که یکی از سایت‌های خبری تحلیلی است، صحبت کنیم و نشان دهیم چرا برای ثبت رپورتاژ ایده‌آل به نظر می‌رسد.

 

بیوگرافی و عمر سایت الف

سایت الف از جمله سایت‌های خبری تحلیلی است که توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان راه‌اندازی شده است. این سایت از سال 1385 با اهداف مختلف آغاز به کار کرد و در رأس آنها اعضای هیئت عملی دانشگاه‌ها و همچنین بعضی از کارشناسان در حیطه‌های مختلف حضور داشتند. به طور کلی هدف از ایجاد این پایگاه خبری تولید مبانی نظری در موضوعات مختلف علوم انسانی بر اساس شرایط بومی، فرهنگی و ارزشی ایران اسلامی بوده است. همچنین این وب‌سایت برای تأثیرگذاری جریان‎‌های سیاسی با هدف کمک به رشد ایران اسلامی بنا شد.

پایگاه خبری الف به صورت 24 ساعته به پوشش اخبار با موضوعات مختلف و در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علم و فناوری می‌پردازد و همچنین سعی کرده است تا فضایی را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهد تا بتوانند در مورد مسائل مختلف، اظهارنظر کنند. عملکرد سایت الف به دو شکل است که هدف اول این رسانه خبری تحلیلی، به تولید اخبار در زمینه‌های مختلف بوده و در گام بعدی به نقل اخبار از رسانه‌های معتبر دیگر می‌پردازد.

حال اگر قصد درج رپورتاژ یا بک لینک دائمی در سایت‌های معتبر دارید، یکی از انتخاب‌هایتان سایت خبری تحلیلی الف است. شاید مهمترین دلیل آن، این است که این سایت موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهد و وب‌مستران زیادی می‌توانند از درج رپورتاژ در این سایت بهره ببرند.

 

 

ویژگی های درج آگهی رپورتاژ در الف

زمانی که قصد ثبت رپورتاژ دارید، به اولین چیزی که باید فکر کنید این است که آیا سایت مدنظر هم‌موضوع با سایت شما هست یا خیر. با توجه به اینکه سایت الف در حیطه‌های مختلفی کار می‌کند، می‌توان گفت که انتخاب مناسبی برای اکثر سایت‌هاست. لذا در این خصوص مشکلی وجود ندارد و به راحتی می‌توانید این سایت را برای ثبت یک رپورتاژ انتخاب نمایید.

در مرحله‌ی بعدی باید مخاطبان یک سایت را بررسی کنید. پر واضح است که سایتی مانند الف که از الکسا رتبه‌ی 362 را در بین سایت‌های ایرانی اخذ کرده است، از لحاظ بازدیدکننده در سطح قابل قبولی قرار دارد. همچنین رتبه‌ی 10 هزار در بین سایت‌های جهانی نیز نشان می‌دهد که تعداد آی‌پی‌های یکتای روزانه روانه شده به این سایت بسیار خوب است. پس گام دوم را نیز برای انتخاب یک سایت مانند سایت الف به جهت درج رپورتاژ باید این‌گونه برداشت.

در گام بعدی باید بررسی شود که سایت الف چقدر میان بازدیدکنندگان خود اعتبار دارد. با بررسی تعداد بازدیدهای هر پست و تعداد نظرات زیر هر مطلب می‌توان به این موضوع مهم دست یافت. از آنجایی که یکی از اهداف سایت الف تبادل اطلاعات و اظهارنظر آزادانه‌ی کاربران بوده است، می‌توان گفت در این بخش نیز نمره‌ی قابل قبولی خواهد گرفت.

در گام آخر نیز باید سئو سایت را بررسی کنید. ابزارهای مختلفی برای اینکار وجود دارد که به راحتی اطلاعات خوبی را در این‌باره به شما خواهد داد. بعد از بررسی‌ها مشخص شد که وب‌سایت خبری الف از لحاظ سئو هیچ چیزی کم و کسر ندارد.

همه‌ی دلایل عنوان شده در بالا نشان می‌دهند که انتخاب سایت خبری تحلیلی الف می‌تواند کمک بسیار خوبی برای مدیران سایت‌ها به لحاظ دیده شدن سایت یا خدمات‌شان از طریق درج رپورتاژ آگهی باشد.

 

 

رپورتاژ سایت الف چه کمکی برای ارتقا رتبه سایت شما انجام می‌دهد؟

زمانی که رپورتاژتان را در سایت الف ثبت می‌کنید، به طور حتم بر روی لینک‌های قرار داده شده در متن رپورتاژ، کلیک‌های زیادی از طرف بازدیدکنندگان می‌شود که این موضوع نرخ کلیک بر روی لینک‌ها را افزایش می‌دهد و اینجاست که ربات‌های گوگل حساس شده و امتیازات مهمی را به لینک کلیک شده می‌دهند که این امر باعث افزایش رتبه لینک خواهد شد. البته ممکن است با درج رپورتاژ‌های بعدی و تکرار این عمل، در آینده لینک اصلی سایت نیز ارتقا رتبه داشته باشد. پس به یاد داشته باشید که برای درج رپورتاژ مُصر باشید و به راحتی این کار را رها نکنید تا نتایج فوق العاده‌ی آن را مشاهده نمایید.

از طرف دیگر از امتیازاتی که درج رپورتاژ در سایت الف در اختیار شما قرار می‌دهد، این است که متن رپورتاژتان برای حداقل 24 ساعت در ابتدای اخبار مهم قرار می‌گیرد و این موضوع شانس شما را برای بیشتر دیده شدن فراهم می‌کند. در نظر داشته باشید که کمتر سایتی چنین قابلیتی در اختیار خریداران رپورتاژ قرار می‌دهد. ضمناً دائمی بودن درج رپورتاژ از دیگر مواردی است که در سایت الف انجام می‌شود و به نوبه‌ی خود می‌تواند سبب ارتقاء رتبه کلی سایت‌تان شود.

 

 

خرید رپورتاژ آگهی از بک لینکا

برای استفاده از خدمات رپورتاژ سایت الف پیشنهاد می‌کنیم که از طریق وب‌سایت بک لینکا اقدام کنید چرا که این سایت دو ویژگی مهم را در اختیار خریداران رپورتاژ قرار می‌دهد. ابتدا اینکه می‌توانید شانس بیشتری را برای تخفیف گرفتن داشته باشید و در وهله‌ی بعدی نیز ممکن است جایگاه ویژه‌تری (از لحاظ مکان درج رپورتاژ و حتی زمان درج آن) در اختیارتان قرار بگیرد.

 https://rozup.ir/view/3299665/Alef%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

آنالیز سئو سایت الف www.alef.ir

www.alef.ir  
پیج اتوریتی 58
دامین اتوریتی 55
عمر دامنه 14
ضریب اعتماد 7/77
بکلینک الکسا  4,700
رتبه الکسا  زیر 380 ایران
ایندکس گوگل  551,000
اسپم اسکور  4%

 


هزینه انتشار رپورتاژ آگهی در الف

 

رپورتاژ آگهی دائمی
 درج 3 لینک فالو
نمونه رپورتاژ الف
هزینه رپورتاژ آگهی 550/000 تومان

 سفارش درج آگهی رپورتاژ در الف.آی آر

https://rozup.ir/view/3188314/whatsapp_100X100.pnghttps://rozup.ir/view/3188313/telegram_100X100.png

  تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا✔️