صفحه اول گوگل حق شماست. فـروش بک لینک فـروش رپورتاژ آگهی تـولید محتوا پـشتیبانی سایت خرید رپورتاژ خبری

خرید بک لینک پروفایل

امروز میپردازیم به تهیه ی مقاله ی بـک لینک پروفایل ...

بک لینک پروفایل چیست ؟

مزایای آن جهت افـزایش رتبه سایت چگونه است؟

اهمیت و کاربرد آن پروفایل بک لینک

سفارش خریـد بـک لینک پروفایل به چه صورت است؟

نمونه درج شده بک لینک پروفایل چگونه است؟

این سوالاتی ست که ذهن کاربران رو مشغول کرده، تیم بکـ لینکا پاسخگوی این سوالات شما در ادامه این مقاله است...

بک لینک پروفایل روشی برای ارتقاء موقعیت، اعتبار و کیفیت کلی وب سایت در موتورهای جستجو

https://rozup.ir/view/2976051/profile%20-%20Backlinka-iR%20(2).jpg

معرفی بک لینک پروفایل برای وب سایت

بک‌لینک پروفایل، یکی دیگر از روش‌های سئـوی خارجی (Off-Page SEO) برای ایجاد بک‌لینک برای سایت شما است. بسیاری از رسانه‌های اجتماعی و سایت‌های دیگر وجود دارند که می‌توانیددر آنها پروفایل خود را ایجاد کنید. آنها همچنین به شما این امکان را می‌دهند که لینک سایت‌تان را به پروفایل خود اضافه کنید که به این کار بک‌لینک گفته می‌شود. بک‌لینک پروفایل، اغلب به عنوان یکی از روش‌های ایجاد تنوع لینک مورد توجه قرار می‌گیرد. اغلب وبسایت‌ها با قابلیت عضویت کاربران مانند انجمن‌های گفتگو و … کار لینک‌سازی از طریق بک‌لینکپروفایل را انجام می‌دهند. در این مقاله به بررسی ماهیت، مزایا و اهمیت و معرفی تعدادی از سایت‌هایPR بالا می‌پردازیم که در آن‌هامی‌توانید پروفایل و لینک‌هایسایت‌تان را برای ساختن بک‌لینک پروفایل خود ایجاد کنید.

چقدر درباره اهمیت بک لینک پروفایل می‌دانید؟

بک لینک‌ها انواع مختلفی دارند اما همه آنها به عنوان برگه برنده شما برایگرفتن امتیاز از سوی موتورهای جستجو به محتواهای سایت می‌باشند. اهمیت بک لینک پروفایل برای سایت شما این است که شما با کاربرد این نوع بک لینک که یکی از روش‌های موثر بک لینک‌سازی از طریق ایجاد پروفایلاست، می‌توانید رتبه سایت خود را افزایش داده و کسب درآمد کنید.در ادامه برای شما به طور کامل بک لینک پروفایل را شرح داده و به بیان اهمیت بک لینک پروفایل و مزایای آن میپردازیم.

 https://rozup.ir/view/2976052/profile%20-%20Backlinka-iR%20(3).jpg

 

اهمیت بک لینک پروفایل در سئـوی سایت شما

بک لینک پروفایل یکی از راه‌های سئوی آف_پیچ است که در ساخت بک لینک برای سایت شما اهمیت دارد. امروزه عصر ارتباطات است و رسانه‌های اجتماعی مختلفی وجود دارند که کار را برای شما آسان می‌کنند.

شما می‌توانید در انواع سایت‌ها و رسانه‌های اجتماعی مختلف برای خودتان پروفایل بسازید و لینک سایت‌تان را در اطلاعات پروفایل قرار دهید. این کار به نوعی بک لینک محسوب می‌شود. به جز این مورد، سایت‌هایی وجود دارند که دارای انجمن‌های بحث و گفتگو هستند و کاربران زیادی عضو آنها هستند. از این راه هم می‌توانیدکار بک لینک‌سازی پروفایل را انجام دهید.

همانطور که می‌دانید،زمانی که شخصی از سایت خودش به سایت شما لینک می‌دهد، در واقع یک بک لینک برای شما ساخته می‌شود که بعضی این کار را به عنوان لینک ورودی یا بک لینک خارجی می‌شناسند.اما حالا ممکن است بپرسید که اهمیت بک لینک پروفایلچیست؟آیا واقعا روش‌های بک لینک سازی برای سئو سایت مفید و موثرهستند؟ بک لینک در معرفی سایت به موتورهای جستجو بسیار تاثیرگذار است.برای مثال موتورهای جستجوی گوگل صفحه سایت شما را بررسی کرده و با توجه به لینک‌های درون آن اعتبار و ارزش صفحه مورد نظر را مشخص می‌کنند.پس در یک کلام بک لینک‌ها قطعه دیگر پازل در تعیین رتبه سایت شما هستند و مساله دیگری که خوب است درباره کاربرد بک لینک بدانید این است اطمینان حاصل کنید که سایت شما آمادگی دریافت بک لینک را دارد.

زمانی بک لینک‌سازی جزء روش‌های اصلی رتبه‌بندی سایت‌ها به شمار می‌آمد و هنوز هم کاربردهای خوبی در سئوی سایت شما دارند. هر چه تعداد بک لینک‌های صفحات سایت شما بیشتر باشد، طبیعتا در لیست بالاتر موتورهای جستجو قرار می‌گیرید.  بنابراین تعداد بک لینک‌های مورد اطمینان بیشتر و باکیفیت از جمله عوامل موثر در این باره هستند.

اهمیت بک‌ لینک‌ ها در گذشته به قدری زیاد بود که معیار اصلی برای رتبه یک سایت به حساب می‌آمدند. یک صفحه با بک‌ لینک‌ های فراوان در رتبه‌های بالای موتورهای جستجوی اصلی مثل گوگل قرار می‌گرفت که البته این مورد هنوز هم به حد زیادی مؤثر است. تعداد و کیفیت بک لینک‌ ها بر رتبه بندی نتایج گوگل تأثیر مستقیم دارد. ربات گوگل صفحه را بررسی کرده و براساس لینک‌های موجود در آن ارزش و اعتبار صفحات لینک شده را تشخیص می‌دهد.

https://rozup.ir/view/3131273/Sefaresh%20-%20Backlinka.gif

کاربرد بک لینک پروفایل

هنگامی که یک وب سایت خارجی به شما لینک شود، "بک‌لینک" ایجاد می‌شود. به همین دلیل، برخی افراد آنها را "بک لینک‌ های خارجی" یا "لینک‌های ورودی" تلقی می‌کنند.این لینک‌ها بخش بزرگی از پازلرتبه‌بندی هستند. قبل از ساخت لینک قوی، باید مطمئن شوید که سایت شما برای بک‌لینک دادن آماده باشد.

 

مزایـای بک لینک پروفایل چیست؟

با توجه به توضیحات بالا درباره اهمیت بک لینک پروفایل به یک خلاصه‌ای از مزایای بک لینک پروفایل در این قسمت اشاره می‌کنیم: مهمترین کاربرد بک لینک پروفایل افزایش رتبه سایت شما در لیست موتورهای جستجو می‌باشد. با بهبود رتبه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو با رتبه بالاتری نشان داده می‌شود. دومین مزیت بک لینک پروفایل افزایش ترافیک سایت است. زمانی که رتبه سایت شما ارتقا می‌یابد، مطالب و محتواهای سایت مورد بازدید افراد بیشتری قرار می‌گیرد. از این‌رو ترافیک سایت افزایش یافته و نرخ خروج سایت کاهش می‌یابد که این اتفاق در بهبود سئوی سایت شما بسیار موثر می‌باشد. سومین مزیت استفاده از بک لینک پروفایل این است که سایت شما در مدت زمان کمتری ایندکس می‌شود. این کار با خزیدن موثرتر موتورهای جستجو در میان محتواهای سایت شما انجام می‌شود. چگونه؟با دست یافتن به بک لینک‌هایی که مقصدشان سایت شماست.

·         ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو: بک‌لینک‌ها منجر به بهبود رتبه سایت شما هنگام نمایش در نتایج موتورهای جستجو می‌شوند.

·         ایندکس شدن سریع‌تر: بک لینک‌ها باعث می‌شوند تا روبات های موتورهای جستجو بتوانند سریع‌تر لینک‌هایی که به سایت شما داده شده‌اند را پیدا کنند و به شکل مؤثرتری در سایت شما بخزند.

·         ترافیک بیشتر: بک‌لینک‌ها باعث ترافیک (بازدید) بیشتر در سایت شما می‌شوند. این نوع ترافیک نرخ خروج کمتری دارد و باعث بهبود سئو نیز می‌شود.

 دامنه‌ های مورد اعتماد در بک لینک پروفایل، رتبه وب سایت شما را بالاتر می‌برند. به علاوه، تنوع دامنه و بک‌ لینک‌ های با کیفیت، تأثیر زیادی روی رتبه‌ بندی وب‌ سایت شما در الگوریتم گوگل نسبت به هر عامل دیگر رتبه‌ بندی SEO دارد.
 

 https://rozup.ir/view/2722691/Profile%20Backlinka%20-IR%204.jpg

ثبت بک لینک پروفایل از سایت های خارجی معتبر و پربازدید

بک لینک های معتبر از دامین های آموزشی و دولتی ( edu و gov )

دامین اتـوریتی و موز رنک بالا


مشاهده بعضی از لیست وب سایت های خارجی با دامین و پیج اتوریتـی بالا
 

https://rozup.ir/view/2722694/ProFile-Backlinka-Ir---26-Site.jpg

 

بک لینک پروفایل به چه شکل در سایت ها درج میشود؟

بک لینک پروفایل تنوع در لینک دادن به سایت شما بکار میرود و در تصویر زیر برای سایت بکـ لینکا این نوع آگهی درج شده است اگر ببینید آدرس سایت و بخشی از توضیحات وب سایت در بیو معرفی کردیم.

https://rozup.ir/view/2722693/Profile-1--Baclinka-2.jpg

 

مدت نمایش بک لینک پروفایل محدود است؟

خیر. بک لینک های پروفایل مدت زمان شون دائمی هستند و سایت ها معتبر خارجی و با کیفیت بالایی برخوردار اند.


هزینه خریـد بک لیـنک پروفایل چگونه محاسبه میشود؟

هزینه برای هر ثبت هر 5 لینک از سایت های خارجی 100/000 تومان میباشد

جهت سفارش خرید بک لینک پروفایل میتوانید از طریق ایمیل زیر مکاتبه نمایید.

Backlinka.ir@Gmail.com
https://rozup.ir/view/3123382/telgm.png

https://rozup.ir/view/3119680/Reportazh%209-%20Backlinka-IR.gif

لـطفا نـظـرات خـودتـون راجـب ایـن مطـلب بفـرمـایید!

 تهیه شده توسط وبـ سایت بکـ.لینکا